ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEJ KLINIKI/PLACÓWKI/GABINETU, PRACOWNIKÓW, PERSONELU I KLIENTÓW

ZADAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEJ PLACÓWKI

ZADBAJ O SWOICH KLIENTÓW

ROZWIŃ SWOJĄ OFERTĘ

Szanowni Państwo,

Już za chwilę zmierzymy się z powrotem funkcjonowania placówek medycznych w tym również klinik i gabinetów stomatologicznych do normalnego trybu funkcjonowania i obsługi pacjentów. To dobra wiadomość i wszyscy na nią bardzo czekaliśmy!

Niestety wirus COVID-19 nie zniknie, zostanie z nami będąc dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem i zagrożeniem do pokonania.

MAMY NA TO ROZWIĄZANIE !

Jesteśmy AUTORYZOWANYM PRZEDSTAWICIELEM wiodących producentów testów dot. diagnozy COVID -19 z Chin tj. firmy Genrui Biotech Inc.  Shenzhen, P.R. China.

PROPONUJEMY PAŃSTWU PROFILAKTYKĘ ORAZ ROZSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI POPRZEZ ZAOFEROWANIE PAŃSTWA KLIENTOM MOŻLIWOŚCI BADANIA SKUTECZNYM TESTEM PRZESIEWOWYM MARKI GENRUI.

Badanie polega na detekcji przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 we krwi badanego tj. Immunoglobulina M (IgM) oraz Immunoglobulina G (IgG).

Ten szybki, prosty test znacznie ogranicza ryzyko narażenia personelu medycznego i pacjentów na kontakt z bezobjawowym nosicielem wirusa, a to właśnie oni stanowią dla nas wszystkich największe zagrożenie.

ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO !

ZADBAJ O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO SWOICH PACJENTÓW !

WYPOSAŻ SWÓJ GABINET W MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEJ DIAGNOZY WIRUSA COVID-19 !

Test pozwala w ciągu 15 minut za pomocą krwi zdiagnozować stan osoby badanej czy w organizmie już rozwija się COVID – 19 .

Istnieje możliwość dostosowania/obniżenia kosztów zakupu testów uwzględniając volumen zamówienia.

Oferowany przez firmę CAMARANTE MED Sp. z o.o. TEST PRZESIEWOWY Novel Coronavirus (2019- nCoV) IgG/IgM Test Kits (Colloidal Gold) (Genrui) otrzymał POZYTYWNĄ REKOMENDACJĘ SZPITALI HISZPAŃSKICH oraz został wykorzystany przy diagnozowaniu zarówno stanu pacjentów jak i służb medycznych w dwóch szpitalach w Polsce.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą na Państwa życzenie prześlemy niezbędną dokumentację medyczną.

TESTY PRZESZŁY POZYTYWNE WALIDACJE W SZPITALACH W POLSCE.

W/w testy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przez Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą (w załączeniu) oraz odwiedzenia naszej strony https://camarantemed.eu/ gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

W razie pytań, bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.