TEST PRZESIEWOWY SEROLOGICZNY – UWAGA ! REKOMENDACJA SZPITALI W POLSCE i HISZPANII – Novel Coronavirus (2019-nCoV) IgM/IgG Antibody Test Kit (Colloidal Gold) (Genrui)

TEST PRZESIEWOWY Novel Coronavirus (2019-nCoV) IgM/IgG Antibody Test Kit (Colloidal Gold) posiada certyfikat CE i jest stosowany do jakościowej detekcji przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 we krwi badanego tj. Immunoglobulina M (IgM) oraz Immunoglobulina G (IgG).

NATYCHMIASTOWY WYNIK – DO 15 MINUT !

NAJNOWSZY RAPORT KLINICZNY Z BADAŃ SKUTECZNOŚCI

TEST OTRZYMAŁ REKOMENDACJĘ:

  • AMERYKAŃSKIEJ RADY DS. MIKROBIOLOGII
  • SZPITALI W HISZPANII
  • SZPITALI W POLSCE
  • POLSKIEGO WIRUSOLOGA dr. J. Kocika

Przeciwciała Immunoglobulina M (IgM) oraz Immunoglobulina G (IgG) pojawiają się we krwi już w 5-7 dniu infekcji COVID -19. Okres pojawienia się we krwi przeciwciał może się różnić w zależności od wieku, wagi i stanu zdrowia osoby badanej.

Opis wyników badania

Zestaw testów zawiera: pudełko z 25 szt. /oddczynik aktywujący/instrukcję obsługi.

Negatywny wynik testu może być związany ze zbyt małą ilością przeciwciał, tzn. poniżej progu detekcji testu. Dlatego wyniku negatywnego nie należy traktować jako ostatecznego, ale w przypadku występowania wskazań test powtórzyć odczekawszy 1 – 2 dni.

Zestaw zawiera: test pomiarowy, bufor reakcyjny, instrukcję obsługi.

Załączony test jest badaniem PRZESIEWOWYM – do ostatecznego potwierdzenia zakażenia należy wykonać test nukleoidalny w laboratorium (Test PCR) na obecność materiału genetycznego wirusa i wziąć pod uwagę zaistniałe objawy.

Po zakażeniu koronawirusem SARS-COVID-19 mogą wystąpić objawy ze strony układu oddechowego, gorączka, suchy kaszel, duszność i inne zaburzenia oddychania. W cięższych przypadkach infekcja prowadzi do zapalenia płuc, zespołu ciężkiej niewydolności oddechowej, niewydolności nerek, do zgonu włącznie.

Koronawirus SARS-COVID-19 może być wydalony z zakażonego organizmu wraz z wydzielinami z dróg oddechowych w postaci aerozolu (kichanie, kaszel), przeniesiony przez płyny z jamy ustnej, kontakt bezpośredni oraz pośrednio za pomocą dłoni z przedmiotów lub powierzchni skażonych na błony śluzowe osoby zdrowej.

TEST PRZEZNACZONY JEST DO WYKONANIA PROFESJONALNEGO (BADANIE LABOLATORYJNE, BADANIE W GABINECIE LEKARSKIM, ASYSTA ZDALNA)

Na życzenie klientów udostępniamy pełną dokumentację produktu.

Osoby zainteresowane współpracą, dystrybucją oraz zakupem powyżej 500 szt. testów zapraszamy do współpracy,

Zespół CAMARANTE MED